Najczęściej poruszane tematy

Kupowanie przez internet jest przyjemne, łatwe i tanie. Jednak przytrafiają się takie sytuacje, w których jesteśmy zmuszeni odesłać towar do sklepu, w którym nabyliśmy daną rzecz.

Na naszym portalu dokładnie opisujemy możliwości zwrotu.

Skupiamy się przede wszystkim na wyjaśnieniu, w jakich przypadkach jest on możliwy do realizacji. Wskazujemy, kto i kiedy musi ponieść koszt odesłania towaru do nadawcy. Tłumaczymy kwestie prawne, które gwarantują konsumentom szereg przywilejów oraz praw, których powinni być świadomi.

Informujemy o tym, co zrobić, gdy otrzymamy towar uszkodzony podczas transportu i w jaki sposób można zgłosić wadę produktu. Dowiecie się u nas także, co zrobić, gdy wysyłamy paczkę i jak solidnie zabezpieczyć ją, aby odbiorca nam jej nie zwrócił z powodu jej zniszczenia spowodowanego użyciem złego, nietrwałego opakowania.

Poruszamy także kwestie związane ze zwrotem w przypadkach, gdy kurier nie zastanie adresata w mieszkaniu, a odbiorca w należytym czasie nie odbierze przesyłki z wyznaczonego punktu odbioru.

Ponadto, wskażemy też okoliczności, w których zwrócenie towaru nie jest możliwe oraz podpowiemy, ile czasu ma odbiorca na odesłanie paczki do nadawcy. dzięki nam dowiecie się także, co oferują firmy kurierskie, aby zarówno osoba wysyłająca, jak i odbiorca uniknęła nieprzyjemnej sytuacji jaką bez wątpienia jest zwrot przesyłki.