Współpraca z nami

Mimo tego, iż nasza redakcja liczy niewiele osób, każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zależy nam na rozwoju własnym oraz portalu, dlatego systematycznie przyjmujemy nowych członków, którzy wnoszą ciekawe pomysły.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z ludźmi, którzy są nie tylko kreatywni ale także otwarci na nowe rozwiązania. Nasza praca polega na ciągłym uaktualniu zebranych wiadomości oraz uzupełnieniem do tej pory zdobytej wiedzy.

Stawiamy na rzetelność i tego samego oczekujemy od osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Nie szukamy wyłącznie ludzi z dużym doświadczeniem. Ważna jest dla nas pasja w tym, co się robi.

Masz wiedzę z zakresu marketingu? Lubisz i potrafisz ciekawie oraz dobrze pisać? Znasz się na programowaniu stron? Interesujesz się przy okazji branżą kurierską? Świetnie! W naszej redakcji znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci nie tylko rozwinąć warsztat, ale także współpracować z ciekawymi ludźmi.

Chcemy udoskonalać każdy aspekt naszego serwisu – począwszy od treści, a skończywszy na graficznym sposobie ich przestawiania. Jeżeli tylko czujesz, że mógłbyś poprawić któryś z tych elementów, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami.